Наш дитячий садок

Дошкільний навчальний заклад№20 «Теремок» є структурним закладом відділу освіти Слов`янської міської ради. Здійснює свою діяльність згідно:

• Статуту від 24.02.2016 року рішення виконавчого комітету Слов'янської міської ради №145
  • Свідоцтва про атестацію наказ № 008009 відповідно  рішення УОН ОДА (наказ №249 від 29.04.2009р.).

Педагогічний колектив втілює в життя політику в галузі освіти.

Управлінська діяльність адміністрації закладу спрямована на забезпечення гарантованого права громадян на отримання дітьми дошкільної освіти. У закладі є необхідні нормативно-законодавчі акти щодо функціонування і розвитку навчальних закладів.

Заклад розташований  по вулиці Торській буд. 20 , телефон (06262)2-74-25.

Дошкільний заклад має типове приміщення, розрахований  на 110 дітей, фактично відвідує  ДНЗ  121 дітей. За проектом ДНЗ має 6 груп, функціонує -6 груп.

Розвиваюче середовище закладу: спортивний майданчик, ігрові групові майданчики, музична та спортивна зала, групові приміщення.

Навчальний процес організовується педагогами з 01 вересня до 31 травня за основним розкладом занять та річним планом роботи на поточний  навчальний рік. З 01 червня до 31 серпня – за літнім розкладом занять та планом роботи на літній оздоровчий період.

Для вирішення завдань у дитячому закладі створені умови для всебічного розвитку дітей, розвитку творчих здібностей, психічного і фізичного здоров`я дітей.

Головною метою дошкільного закладу є реалізація права громадян на здобуття дошкільної освіти, задоволення потреб громадян у догляді, вихованні, навчанні  та оздоровлені дітей, зміцнення здоров`я, створення умов для їх фізичного, розумового та духовного розвитку.

Впродовж 1-2 тижня вересня проводяться заняття діагностичного змісту, з метою активізації раніше набутих знань та визначення рівня компетенції дітей  різними освітніми лініями.

Наприкінці кожного кварталу навчального року, а саме останні тижні  листопада, лютого та травня проводяться підсумкові заняття.

В дошкільному закладі функціонують 6 груп з денним режимом перебування дітей

Вікові групи

Кількість груп

Кількість дітей

Режим роботи

ясельні

10 годин

садові

1 група - 12 годин

3 групи – 10 годин

всього

25 дітей – 12 годин

Укомплектованість груп проведена згідно з віком дітей, індивідуальними потребами та з урахуванням запитів батьків.

Велика увага приділяється навчально-методичному забезпеченню освітньо-виховного процесу. Придбані методичні посібники, література, іграшки, оформлена підписка періодичних педагогічних видань.