Доктор радить, консультує, інформує

Сестра медична старша

Іванцова Тамара Анатоліївна

Упродовж року у закладі здійснюється постійний контроль стану здоров’я дітей, захворюваності. Медико - профілактична робота здійснюється відповідно до затвердженого плану. В дошкільному закладі виконуються всі заходи лікувально-профілактичного характеру: антропометрія, огляд на педикульоз, ранкові огляди дітей сестрою медичною старшою, вихователями.

У кожній віковій групі, за результатами обстеження дітей спеціалістами та антропометричними вимірюваннями, наявний  листок здоров’я вихованців, згідно з яким  проводиться маркування меблів, здійснюється індивідуальний підхід під час фізкультурно-оздоровчої роботи.

Під час проведення занять з фізкультури, рухливих ігор враховується стан здоров`я кожної дитини. Фізичне навантаження розраховується відповідно рекомендацій лікарів, старшої медсестри.

Медичні  огляди   працівників   закладу   проводяться  згідно плану.