Група 01 (ясла) "Жабенята"

Виховуюуться діти раннього віку

Всього 11 дітей з них: 5 хлопчиків і 6 дівчаток

Девіз групи: Жабенята ми  маленькі ,

Веселі,чепурненькі.

Любим бігати та грати,

Працювати і співати .

В нашій групі дуже мило,

Гарно світло і красиво,

У нас,у жабенят, все гаразд,

Завітайте ви до нас!

Дорох Олена Петрівна

Закінчила Артемівське педагогічне училище у 1990 році за спеціальністю "Дошкільне виховання" та отримала кваліфікацію: вихователь в дошкільному закладі. В дошкільному навчальному закладі "Теремок" працює з 1996 року.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Розвиток сенсорно-пізнавальних здібностей  дітей раннього віку засобами ігрової та пізнавальної діяльності"

Рижкова Вероніка Дмитрівна

Закінчила Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет" у 2019 році здобула ступінь вищої освіти бакалавр, напрям підготовки- корекційна освіта( за нозологіями) та отримала кваліфікацію: вчитель-дефектолог. Вихователь дітей з вадами психофізичного розвитку. Асистент вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням. В дошкільному навчальному закладі "Теремок" працює з 2020 року.

Коваленко Марина Вікторівна

Помічник вихователя