Група 03 "Ведмежата"

Виховуються діти старшого дошкільного віку

Всього 20 дітей з них : 9 хлопчиків і 11 дівчаток

Девіз групи:

«Ми веселі Ведмежата,

Любим бігати, стрибати,

Любим мед та полунички,

Знаємо всі добрі звички»

Тятькова Жанна Валеріївна

Закінчила Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет" і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Психологія" здобула кваліфікацію психолога, викладача психології. В дошкільному закладі працює з 2020 року.

Жижченко Поліна Адріївна

Закінчила Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет" здобула ступінь вищої освіти бакалавр за спеціальністю "Спеціальна освіта" здобула кваліфікацію вчитель-дефектолог, вихователь дітей з вадами психічного розвитку. Асистент вчителя загальноосвітнього закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням. В дошкільному закладі працює з 2020 року.

Сидоренко Тетяна Леонідівна

Помічник вихователя