Група 05 (ясла) "Мишенята"

Виховуються діти раннього віку

Всього 14 дітей з них : 5 хлопчиків і 9 дівчаток

Девіз : Група "Мишенята Вас щиро вітає

Сумно ніколи у нас не буває.

Разом з нами та підростай

Про цікаве пізнавай!

Перепадь Людмила Миколаївна

Закінчила Слов'янський державний педагогічний інститут у 1995 році за спеціальністю педагогіка та психологія(дошкільна) та здобула кваліфікацію спеціаліста викладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь. В дошкільному закладі працює з 1994 року.

Спеціаліст I категорії.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Вплив розвивального середовища на пізнавальний розвиток дітей раннього віку".

Рижкова Вероніка Дмитрівна

Закінчила Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет" у 2019 році здобула ступінь вищої освіти бакалавр, напрям підготовки- корекційна освіта( за нозологіями) та отримала кваліфікацію: вчитель-дефектолог. Вихователь дітей з вадами психофізичного розвитку. Асистент вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням. В дошкільному навчальному закладі "Теремок" працює з 2020 року.

Гончарова Алевтина Олександрівна

Помічник вихователя