Педагогічний колектив

Артюхіна Ірина Олексіївна

Завідувач

Закінчила Слов'янський державний педагогічний інститут у 1999 році і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Дошкільне виховання" здобула кваліфікацію викладача дошкільної педагогіки та психології, вихователя.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Виховний потенціал сім’ї у формуванні особистості дитини дошкільного віку"

Приваліхіна Альона Анатоліївна

Вихователь-методист

Закінчила Слов'янський державний педагогічний Університет у 2008 і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Дошкільне виховання. Практична психологія" та здобула кваліфікацію Організатора дошкільної освіти, вихователя дітей дошкільного віку, практичного психолога.  В навчальному закладі працює з 2008 року. На посаді вихователя-методиста з 2020 року.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Розвиток творчих та інтелектуальних здібностей дошкільнят засобами Lego-технологій".

Дорох Олена Петрівна

Закінчила Артемівське педагогічне училище у 1990 році за спеціальністю "Дошкільне виховання" та отримала кваліфікацію: вихователь в дошкільному закладі. В дошкільному навчальному закладі "Теремок" працює з 1996 року.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Розвиток сенсорно-пізнавальних здібностей  дітей раннього віку засобами ігрової та пізнавальної діяльності"

Рижкова Вероніка Дмитрівна

Закінчила Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет" у 2019 році здобула ступінь вищої освіти бакалавр, напрям підготовки- корекційна освіта( за нозологіями) та отримала кваліфікацію: вчитель-дефектолог. Вихователь дітей з вадами психофізичного розвитку. Асистент вчителя загальноосвітнього навчального закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням. В дошкільному навчальному закладі "Теремок" працює з 2020 року.

Шахова Анастасія Михайлівна

Закінчила Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет" здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність - Педагогіка вищої школи, професійна кваліфікація - викладач вищого навчального закладу. В дошкільному навчальному закладі працює з 2015 року.

Спеціаліст II категорії.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Організація пошуково-дослідницької діяльності дітей дошкільного віку".

Ахізарова Анастасія Дмитрівна

Здобуває освіту у Державному вищому навчальному закладі "Донбаський державний педагогічний університет". В дошкільному закладі працює з 2020 року.

Куц Світлана Олегівна

Закінчила Слов'янський державний педагогічний інститут у 1996 році за спеціальністю дошкільне виховання та здобула кваліфікацію спеціаліста викладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь. В дошкільному закладі працює з 2015 року.

Спеціаліст вищої категорії.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Ознайомлення дошкільників з професіями дорослих засобами інноваційних технологій".

Григор'єва Ірина Анатоліївна

Вихователь/ практичний психолог

Спеціаліст вищої категорії.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Гумор як складова психологічного захисту дитини".

Перепадь Людмила Миколаївна

Закінчила Слов'янський державний педагогічний інститут у 1995 році за спеціальністю педагогіка та психологія(дошкільна) та здобула кваліфікацію спеціаліста викладач дошкільної педагогіки та психології, вихователь. В дошкільному закладі працює з 1994 року.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Вплив розвивального середовища на пізнавальний розвиток дітей раннього віку".

Тятькова Жанна Валеріївна

Закінчила Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет" і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Психологія" здобула кваліфікацію психолога, викладача психології. В дошкільному закладі працює з 2020 року.

Єрмакова Олена Ігорівна

Закінчила Державний вищий навчальний заклад "Донбаський педагогічний університет"  здобула кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр за спеціальністю Дошкільна освіта, професійна кваліфікація- організатор дошкільної освіти, викладач педагогіки та психології, практичний психолог. В дошкільному закладі працює з 2017 року.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Інтеграція пошуково- дослідницької діяльності з різними видами діяльності дошкільників"

Репецька Катерина Вікторівна

Вчитель-логопед

Закінчила Слов’янський державний педагогічний університет у 2003році, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Дефектологія" та здобула кваліфікацію вчителя допоміжної школи, логопеда. В дошкільному закладі працює з 2016 року.

Спеціаліст II категорії.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Використання Lego- технологій в логопедичній роботі з дітьми дошкільного віку".

Комарова Вікторія Анатоліївна

Керівник музичний

Закінчила Слов’янський державний педагогічний університет у 2000році, отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Початкове навчання" та здобула кваліфікацію вчителя початкових класів, вчителя музики. В дошкільному закладі працює з 2004 року.

Пріоритетний напрямок роботи:

"Розвиток творчих здібностей старших дошкільників засобами хореографії"

Жижченко Поліна Адріївна

Закінчила Державний вищий навчальний заклад "Донбаський державний педагогічний університет" здобула ступінь вищої освіти бакалавр за спеціальністю "Спеціальна освіта" здобула кваліфікацію вчитель-дефектолог, вихователь дітей з вадами психічного розвитку. Асистент вчителя загальноосвітнього закладу з інклюзивним та інтегрованим навчанням. В дошкільному закладі працює з 2020 року.