Співпраця зі школою

Угода про співпрацю

між дошкільним і загальноосвітнім навчальним закладом

Загальноосвітній навчальний заклад №8 (далі – школа) у особі директора Делєскє  Світлани Валентинівни і дошкільний навчальний заклад №20 ( далі ДНЗ)  у особі завідувача Артюхіної Ірини Олексіївні уклали дану угоду.

1.Предмет угоди

Здійснення взаємодії навчальних закладів: ЗОШ №8  та ДНЗ № 20 з метою забезпечення наступності навчально-виховного процесу, соціальної адаптації дошкільника до умов учбової діяльності в школі.

2.Мета угоди

Спільна розробка і реалізація моделей взаємодії навчальних закладів, забезпечуючи наступність:

• у програмах, ефективних педагогічних технологіях;
  • формах і методах роботи педагогів з дітьми;
  • здійсненні педагогічної співпраці з батьками.

3. Обов`язки сторін

3.1. ДНЗ зобов’язується :

3.1.1. Брати  участь у спільних зі школою теоретичних і практичних семінарах із метою підвищення професійного рівня педагогів і забезпечення таким чином оптимального рівня якості освіти.

3.1.2. Ознайомити вихователів та інших спеціалістів, що працюють з дітьми старшого дошкільного віку, з варіантами корекції практичних умінь та навичок майбутніх першокласників.

3.1.3. Надавати батькам консультаційно-діагностичну допомогу в рішенні  питань соціальної адаптації  дітей до умов шкільного життя.

3.1.4. Ознайомити батьків з програмами розвитку дітей старшого дошкільного віку в умовах дошкільного закладу та першого класу школи, проводити відкриті заняття й інші методичні заходи.

3.1.5. Регулярно проводити відкриті перегляди різних видів діяльності у випускних групах дошкільного закладу для вчителів випускних класів з метою демонстрації кращих зразків педагогічних технологій і обміну досвідом.

3.1.6. Відповідно до спільного плану роботи ДНЗ і ЗОШ проводити фізкультурно-спортивні, літературно-музичні та театралізовані свята.

3.2.Школа зобов’язується :

3.2.1.Вивчити особливості освітньої роботи з дітьми старшого дошкільного віку в умовах ДНЗ.

3.2.2.Комплектувати перші класи на диференційованій основі і забезпечити наступність в роботі на рівні початкової ланки школи.

3.2.3.Проводити протягом  консультативну та методичну роботу, спрямовану на забезпечення успішної адаптації дітей до умов школи, використовуючи взаємовідвідуваня , спільні семінари тощо.

3.2.4.У процесі шкільного навчання продовжити роботу по забезпеченню фізичного , психічного і емоційного благополуччя дітей, розвитку їх творчих здібностей у різних видах діяльності.

3.2.5.Спільно з спеціалістами ДНЗ обговорювати підсумки успішності випускників, причини їх неуспішності, проблеми адаптації.

3.2.6.  Проводити відкриті уроки вчителів початкових класів для вихователів, інших спеціалістів ДНЗ з метою демонстрації кращих зразків педагогічних технологій і обміну досвідом.

3.2.7.  Проводити ознайомлювальні зустрічі вчителів початкових класів з майбутніми першокласниками та їх батьками.

3.2.8.  Брати участь у батьківських зборах,що проводяться в ДНЗ з питань підготовки дитини до школи.

3.2.9.  Проводити в канікулярний період спільні заходи із залученням дітей старшого дошкільного віку, учнів початкових  класів та їхніх батьків.

4. Строк дії угоди:

4.1.Строк дії угоди:

Початок: 1 вересня  2019 року;

Завершення:31 серпня  2020 року.

5. Юридичні адреси сторон

Загальноосвітній навчальний заклад № 8                       Дошкільний навчальний заклад № 20